Енергетична українська біржа УЕБ

Янв 10, 2021

Енергетична українська біржа УЕБ

Сьогодні в інтернеті можна зустріти багато бірж, на яких можна придбати природний газ чи нафтопродукти. Однак, серед них сильно виділяється «УЕБ».

Ця товарна біржа, сьогодні стала безперечним лідером серед найпопулярніших українських бірж. Учасники енергетичного ринку, усвідомили переваги купівлі-продажу ресурсів за допомогою електронних транзакцій на УЕБ.

В даний час понад 1000 компаній торгують на цій біржі. Маленькі учасники ринку та міжнародні компанії, великі світові торговці та державні підприємства.

«УЕБ» – провідна енергетична біржа, яка розробляє, експлуатує і з’єднує безпечні, ліквідні і прозорі ринки енергоносіїв і сировинних товарів по всьому світу. Будучи частиною групи компаній =, що обслуговує товарні ринки, вона пропонує контракти на електроенергію, природний газ і квоти на викиди, а також вантажні перевезення і сільськогосподарську продукцію. УЕБ також надає реєстраційні послуги, а також аукціони з гарантій походження товарів від імені українскьої держави.

Переваги торгівлі на майданчику УЕБ

Участь в електронній торгівлі акціями на УЕБ дозволить вам використовувати електронну систему торгівлі УЕБ, щоб швидко або вигідно купувати або продавати енергію, не виходячи з офісу, і приєднатися до команди найкращих і найдосконаліших трейдерів.

Українська біржа сировини УЕБ може допомогти учасникам ринку котируваних компаній та приватних компаній запобігти ризиків, пов’язаних з купівлею або продажем енергії. Ми пропонуємо найкращі світові технології та торги на ринку України. Це допоможе зробити його надійним, конкурентоспроможним та більш ефективним. УЕБ є членом системи продажів Prozorro.Sales.

Щоб досягти успіху, ви повинні вміти оцінювати ринкові ризики, аналізувати тенденції, формулювати торгові стратегії та проводити вигідні операції. Для того щоб торгувати, вам потрібна подробна правдива інформація. Як це не дивно, існує багато способів знайти інформацію, але вона не завжди може бути правдою. Ми пропонуємо вам перейти на офіційний сайт біржи.

Якщо вас зацікавила ця інформація, ви можете перейти за посиланням та ознайомитися більш детально: www.ueex.com.ua