Початок торгів на Україні

Авг 17, 2021

Початок торгів на Україні

Довгий час всі чекали повноцінного відкриття на законних підставах земельних торгів. Тому незабаром вони почнуть свою дію. Відбудеться це 1 липня на території України і близьких до неї територій. Зараз існують обмеження щодо реалізації приватних земельних ділянок – на кожну фізичну особу припадає не більше 100 гектар землі.

До прийняття Закону №522 діяв мораторій, що стосується продажу або оренди сільськогосподарських угідь. Тому офіційні аукціони зроблять величезний фурор на юридичних і фізичних осіб. До того ж в процесі реалізації ділянок згідно із законом, держава зможе поліпшити економічну ситуацію на території України. Під час торгів юридичні, фізичні особи та кожен працівник організації зможуть включати свої земельні угіддя в інші дії: продаж, оренда і застава в банківський спектр послуг. 

На сайті Держгеокадастру представлені афіші по реалізації та введенню торгів. Тому проаналізувати всю інформацію можна на сайті, придивитися до аукціонів, учасникам та об’єктам, які будуть брати участь в цих торгах.

Торги землею вже почалися

У той час, як почалися законні торги сільськогосподарських земель, Україна зможе позбутися корупції та хабарництва. До того ж українська влада зможе запобігти включення в угоди сторонніх, третіх осіб або компаній, фірм та організацій. Навіть при офіційних аукціонах Україна зможе усунути корупційні дії, які були постійними в аграрному секторі. На сайті УУБ є більше інформації https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-torgy-koly-startuyut-ta-yak-prohodytymut/

Офіційні аукціони земельних володінь відбуватимуться на інтернет майданчику Прозорро.Продажі. Тим самим торги землею будуть парними і прозорими, де буде все відслідковуватися аж до оформлення документів. Через електронний форми проведення торгів земельними ділянками, процес буде швидким і зручним, як для покупця, так і для продавця.

До того ж Україна зможе знизити тіньову політику, зараз вона має 60-90 млрд. грн. Згідно із законом №522 зараз можуть бути встановлені обмеження щодо реалізації земельних угідь: для однієї фізичної особи – не більше 100 гектар землі; для однієї юридичної особи цей показник складається не більше 10 000 гектар землі. До того ж земельні торги вже увійшли в ужиток багатьох держав і країн.