Процес проведення імплантації зубів

Июн 15, 2022

Процес проведення імплантації зубів

Послуги імплантації зубів можуть бути корисними для багатьох людей. Проте перш за все варто отримати більше інформації про процес проведення імплантації, щоб ви були готовими до нього та могли оцінювати всі ризики.

В професійних стоматологічних клініках доступна така послуга як імплантація зубів імплантація зубів. Усі маніпуляції виконуються поетапно. Завдяки цьому досягається висока ефективність.

Імплантація зубів: етапи встановлення

  1. Підготовка. Тривати вона може як кілька днів, так і тижнів. Термін підготовки залежить від стану ротової порожнини. На цьому етапі фахівець з’ясовує, які зуби слід замінити, які вилікувати. Для дослідження стану ротової порожнини проводиться комп’ютерна томографія зубів та виконується панорамний знімок щелепи. Завдяки обстеженню лікар може розглянути видимі тканини, і кісткову структуру. Панорамні знімки дають змогу виявлення прихованих патологій (гранулем, кіст та ін.). За необхідності проводиться санація ротової порожнини. Вона полягає в лікуванні зубів та ясен. Додатково пацієнт здає аналізи на цукор, гепатит, ВІЛ та сифіліс.
  2. Нарощування кісткової тканини. Цей етап є обов’язковим. Нарощування кістки проводиться лише за її нестачі. Сама операція триває лише кілька годин. Приживлення нової кісткової тканини може тривати до 3-4 місяців. Коли виникає потреба у операції? Як правило, причиною атрофії кісткової тканини стає тривала відсутність зубів.
  3. Вживлення імплантів. Цей етап імплантації зубів є найважливішим. Він може проводитись з використанням різних технологій. Тривалість етапу становить від кількох днів до року (разом з приживленням). Для встановлення імпланта розрізаються або проколюються ясна. У кістки з допомогою спеціальних інструментів створюється ложе. Саме у ньому фіксується імплант. Зверху ставиться заглушка. При операції з розрізом ясна ушиваються. Важливо! Після імплантації (вживлення імплантів) дуже важливо перейти на м’яку їжу. Тверді продукти слід вводити до раціону поступово. Вам слід подбати, щоб на цьому етапі імплантації конструкція не змістилася.
  4. Встановлення абатменту. Абатмент являє собою металевий виріб, який використовується для з’єднання протезу та імпланту. Етап установки абатменту триває лише кілька хвилин.
  5. Зняття зліпків для протезування. На цьому етапі фахівець обов’язково уточнює, які конструкції вам необхідні. Лікар враховує як побажання пацієнта, так і його фінансові можливості.
  6. Протезування зубів. Цей етап є останнім в імплантації зубів. Зверніть увагу на те, що на імпланти можна розмістити будь-які протези. Сучасна імплантація має на увазі установку як одиничних зубних коронок, так і повноцінних великих конструкцій на весь зубний ряд. Зверніть увагу! Етап протезування можна провести вже через 2-3 дні після імплантації. Термін проведення маніпуляцій залежить від обраного способу імплантації.

У місті Черкаси стоматолог проведе всі маніпуляції на вищому рівні. На особливу увагу заслуговує одномоментна імплантація. Вона проводиться у 1 етап! Імплантація з одночасним видаленням зуба дуже зручна. Тим не менш, така методика застосовується рідше за класичну. Це зумовлено тим, що під зубом, що видаляється, може бути виявлений запальний процес. В цьому випадку встановлення імпланта виявляється неможливою! Звісно, некваліфікований фахівець може ризикнути. Саме тому ми рекомендуємо довіряти встановлення імплантів лише досвідченим професіоналам. Дуже важливо розуміти ризики ще перед початком проведення процедури імплантації.