Рубрика: Блог

Окт 13, 2021

Особливості роботи державних електронних майданчиків Прозоро

Система Прозоро серйозно змінила сектор державних закупівель. Якщо раніше тут було чимало проблем, то тепер ситуація стала досить цікавою. Кожен з підприємців має шанс стати учасником відкритих торгів на порталі Прозоро. Саме тому вам також варто спостерігати за останніми новинами у цьому секторі ринку та отримувати при цьому всю ту базову інформацію що буде у нагоді. Це створить ідеальні умови для учасників торгів і дасть вам шанс отримати своє перше державне замовлення. Прибутки від таких замовлень є прекрасною мотивацією для учасників, тому тут варто уважно стежити за відкритим инком та не пропускати таку можливість.

Читать далее

Окт 12, 2021

Біржові торги сировиною

Система сучасних біржових торгів може стати досить цікавим варіантом для більшості підприємств. Саме через такого типу електронні системи можна досить швидко навчитись користуватися доступними інструментами та в перспективі вийти на потрібний для себе результат. Суть в тому, що саме у цій сучасній категорії у вас буде доступ до потрібного типу торгів, отже можна досить просто знайти необхідну категорію та стати учасником відповідних закупівель. Незалежно від того, що саме вас цікавить, система державних закупівель чи торги певним видом майна, у вас буде можливість отримати у своє розпорядження всі цікаві для себе інструменти.

Читать далее

Окт 9, 2021

Таблетки Виагра: что это

Сложности с либидо появляются по самым разным факторам, часто это физическая усталость, депрессии, хронические заболевания и т.д. Нарушение функций потенции угнетает человека, что обеспечивает только к прогрессированию состояния, в особенности это относится к молодым парням. В таком случае есть смысл взять во внимание употребление подобного средства, как Виагра.

Читать далее

Сен 5, 2021

Применение пептидов в спорте – рекомендации для спортсменов

Профессиональный спорт требует от людей не просто желания и времени, но и серьезной подготовки. Не каждый организм будет готов к постоянным нагрузкам и минимальному количеству времени на отдых. Как результат, человек может довести свой организм до состояния изнеможения. В таком состоянии все нагрузки перестают быть эффективными и даже несмотря на постоянные усилия, получить какой-то прирост к мышечной массе либо же улучшить рельеф тела уже не представляет возможным.

Читать далее

Авг 19, 2021

Як долучитись до торгів митним конфіскатом

Відкритий ринок сучасних торгів митним конфіскатом може надати вам відчутні переваги. В цій категорії у кожного підприємця є реальна можливість отримати у своє розпорядження певні нові перспективи. Ви можете вільно та швидко придбати потрібні вам ресурси та навчитись при цьому уважно контролювати всі ті торги, що є принципово важливими та створять ще більше якісних перспектив.

Читать далее

Авг 17, 2021

Початок торгів на Україні

Довгий час всі чекали повноцінного відкриття на законних підставах земельних торгів. Тому незабаром вони почнуть свою дію. Відбудеться це 1 липня на території України і близьких до неї територій. Зараз існують обмеження щодо реалізації приватних земельних ділянок – на кожну фізичну особу припадає не більше 100 гектар землі.

Читать далее

Авг 13, 2021

Особливості торгів енергетичними ресурсами

Торги енергетичними ресурсами різного типу можуть стати для вас досить цікавим та перспективним елементом ринку. тут на вас будуть чекати нові можливості та перспективи, котрі дозволяють вам адаптуватися під відповідну систему та нададуть чимало нових ефективних та перспективних механізмів у повне користування.

Читать далее

Май 19, 2021

Ринок металобрухту в Україні

В ході промислової діяльності на металургійних, будівничих та інших подібних підприємствах утворюється списане обладнання, металоконструкції, трубопроводи, тощо. Все це може бути реалізоване в якості металобрухту, від продажу якого підприємство отримає прибуток.

Читать далее

Май 6, 2021

Реалізація проблемних активів через УУБ

Українська універсальна біржа (УУБ) співпрацює з системою СЕТАМ, тому тут також можна придбати різні види арештованого майна. Через систему СЕТАМ наразі продають вилучені у боржників об’єкти нерухомості, транспортні засоби, меблі, побутову техніку та багато іншого. При цьому проблемне майно продається досить дешево, тому бажаючих його придбати зазвичай багато.

Читать далее

Апр 13, 2021

Проведення державних закупівель

Державні закупівлі на даному моменті є прозорим та відкритим механізмом. У цій категорії перед вами можуть відкриватися нові можливості. Вам варто просто поставитись до цього процесу уважніше. Це дозволить вам долучитись до системи електронних торгів та створить умови для вашого подальшого розвитку.

Читать далее