Ринок металобрухту в Україні

Май 19, 2021

Ринок металобрухту в Україні

В ході промислової діяльності на металургійних, будівничих та інших подібних підприємствах утворюється списане обладнання, металоконструкції, трубопроводи, тощо. Все це може бути реалізоване в якості металобрухту, від продажу якого підприємство отримає прибуток.

Читать далее

Май 6, 2021

Реалізація проблемних активів через УУБ

Українська універсальна біржа (УУБ) співпрацює з системою СЕТАМ, тому тут також можна придбати різні види арештованого майна. Через систему СЕТАМ наразі продають вилучені у боржників об’єкти нерухомості, транспортні засоби, меблі, побутову техніку та багато іншого. При цьому проблемне майно продається досить дешево, тому бажаючих його придбати зазвичай багато.

Читать далее

Апр 13, 2021

Проведення державних закупівель

Державні закупівлі на даному моменті є прозорим та відкритим механізмом. У цій категорії перед вами можуть відкриватися нові можливості. Вам варто просто поставитись до цього процесу уважніше. Це дозволить вам долучитись до системи електронних торгів та створить умови для вашого подальшого розвитку.

Читать далее

Мар 24, 2021

Механізм роботи асоціації біржових майданчиків

Біржові та електронні майданчики на даний момент можуть принести вам чимало нових можливостей та інструментів. Перш за все треба долучитись до відповідного сектору ринку та вийти на ті перспективи, котрі можуть принести нові результати. Так ви можете відкрити для себе велику кількість якісних можливостей у цій категорії. Це може принести вам оптимальний результат, варто просто
Читать далее

Мар 18, 2021

Зручний формат торгівлі деревиною

Сучасний ринок торгівлі деревиною може принести вам чимало нових можливостей. Якщо ви зацікавленні у придбанні цього ресурсу, ва варто уважно дослідити всі ці перспективи та почали брати участь у цьому форматі торгів. Адже у тому вигляді, в якому ці торги доступні зараз, ви можете використати їх можливості та почати адаптовуватися до тих чи інших перспектив.
Читать далее

Фев 27, 2021

Качественная подушка для сна – особенности выбора

Качественная, удобная подушка – это залог хорошего и спокойного сна, именно поэтому многие внимательно подходят к ее выбору. Интернет-магазин «Penelope» предлагает качественные подушка для комфортного сна, которые не сковывают положение шеи, обладают умеренной мягкостью и жесткостью, не создают никакого дискомфорта для головы и шеи. Перед тем как делать выбор, необходимо ознакомиться со всем ассортиментом и
Читать далее

Янв 10, 2021

Енергетична українська біржа УЕБ

Сьогодні в інтернеті можна зустріти багато бірж, на яких можна придбати природний газ чи нафтопродукти. Однак, серед них сильно виділяється «УЕБ». Ця товарна біржа, сьогодні стала безперечним лідером серед найпопулярніших українських бірж. Учасники енергетичного ринку, усвідомили переваги купівлі-продажу ресурсів за допомогою електронних транзакцій на УЕБ. В даний час понад 1000 компаній торгують на цій біржі.
Читать далее

Ноя 18, 2020
Окт 14, 2020

Винстрол

 Винстрол является частью ассортимента спортивной фармокологии, как препарат для ускоренного наращивания мышечных волокон. Выпускается как в ампулах, так и таблетках. Рекомендуется принимать препарат спортсменом со средним показателем мышечной массы и жира в теле. Винстрол применяется в двух случаях — для наращивания сухих мышц и сжигания жира. Тяжеловесы делают ставку именно на потею лишних килограмм с
Читать далее

Сен 17, 2020